Oferta Deweloperska

W pięknym otoczeniu rzeki Samy w Gaju Wielkim niedaleko Tarnowa Podgórnego powstaje kameralne osiedle niskich 2 kondygnacyjnych budynków stworzonych z myślą o rodzinach.

Ta zaciszna enklawa, w której życie płynie nieśpiesznie, swoim tempem, zapewni mieszkańcom wytchnienie od miejskiego zgiełku i pozwoli nacieszyć się bliskością natury i towarzystwem najbliższych.

Pomyśleliśmy o wszystkim

Kameralna, jednorodzinna zabudowa bliźniacza zapewnia mieszkańcom spokój oraz niekrępującą atmosferę, a jednocześnie tworzy wspólną przestrzeń idealną do sąsiedzkich spotkań.

W inwestycji zaplanowano docelowo 40 lokali, 3-pokojowych, o metrażu od 67 do70 metrów kwadratowych. Przestronne wnętrza zaprojektowano tak, by optymalnie wykorzystać każdy centymetr przestrzeni.

W jednej części mieszkania znajduje się strefa dzienna z otwartą kuchnią, salonem i wyjściem prowadzącym bezpośrednio do ogrodu (lokale na parterze) lub balkonu (na piętrze), a z drugiej strony dwie wygodne sypialnie oddzielone korytarzem i przestronną łazienką od części dziennej. Oddzielenie strefy dziennej od prywatnej oraz przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że mieszkania są nie tylko komfortowe, ale również niezwykle funkcjonalne.

Bezpośrednio do osiedla prowadzi mało ruchliwa droga – ul. Kościelna. Zamykany szlabanem wjazd zapewni mieszkańcom prywatność i bezpieczeństwo. Dla zmotoryzowanych przewidziano po 2 miejsca postojowe dla każdego mieszkania w cenie!

Swoboda na każdym kroku

Każdy z lokali posiada przydomowy ogródek, który można oryginalnie zaaranżować we własnym zakresie. Na miłośników zieleni czekają ponad 80-metrowe ogrody, pozostawiające wiele miejsca dla wymarzonych kwiatowych i roślinnych kompozycji.

Klasyczny minimalizm

Wyraziste bryły budynków utrzymane są w eleganckiej, ponadczasowej kolorystyce bieli i przełamanej grafitowymi odcieniami drewna stolarki okiennej. Dzięki zastosowaniu naturalnych kolorów i wyważonego połączenia barw całość sprawia przytulne wrażenie, a jednocześnie, dzięki oszczędnej bryle budynku, zachwyca swoją klasyczną formą.

 

Lokalizacja inwestycji:

W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne przedszkola oraz szkoły podstawowe. Do najbliższych szkół w Gaju Wielkim lub Ceradzu Kościelnym dojdziesz piechotą w zaledwie 10 minut. Droga do przedszkoli w Lusówku lub Tarnowie Podgórnym zajmie Ci ok. 8 minut samochodem. Tyle samo czasu poświęcisz na dowiezienie dzieci do szkoły średniej w Tarnowie Podgórnym. W okolicy nie brak też terenów rekreacyjnych.. Po codzienne zakupy możesz wybrać się piechotą do pobliskiego sklepiku w Ceradzu Kościelnym lub Lewiatana w Jankowicach (ok. 1,5km), Lidl i Biedronka znajdują się w Tarnowie Podgórnym 8 min. Samochodem, a do dużych centrów handlowych, np. Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon, dojedziesz zaledwie w ciągu 12 minut. Chcąc wypocząć aktywnie, wybierz się na wycieczkę jednym z pobliskich szlaków rowerowych lub pieszych. Możesz też odwiedzić aż trzy pobliskie jeziora – Lusowskie, Niepruszewskie czy Bytyńskie. Pragniesz wytchnienia od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z atutów, które daje Ci życie w centrum wydarzeń? Doskonała lokalizacja i rozbudowana infrastruktura drogowa zapewni Ci wolność, której potrzebujesz. Dotarcie samochodem z Gaju Wielkiego do centrum Poznania zajmie Ci ok. 30 minut. Okolice Tarnowa Podgórnego znajdują się w zachodniej części województwa wielkopolskiego i należą do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpieliska oraz dobrze rozwinięta baza gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa.

Powiat szamotulski usytuowany jest w północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w dorzeczu dolnej Warty. Do terytorium powiatu o powierzchni ok. 1120 km2 należy 7 gmin: Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły i Wronki. Północna część powiatu sąsiaduje z Puszczą Notecką i porośnięta jest borami sosnowymi, a w części południowej występują liczne zbiorniki Pojezierza Wielkopolskiego. Rozległe tereny leśne i rolne, 8 rezerwatów przyrody, kąpieliska, kompleksy pałacowo-parkowe, kilkadziesiąt gospodarstw agroturystycznych oraz obiekty sportowe stanowią dogodne warunki do rekreacji. W powiecie mieszka 86 tys. osób. Na zabudowę mieszkaniową składają się: domy jednorodzinne, dwu- lub trzypiętrowe bloki, zabytkowe kamienice i budynki szachulcowe, np. w Obrzycku. Rozwija się przemysł rolno-spożywczy, a największymi zakładami są: ADM Szamotuły, Hochland, Samsung oraz Honda Logistics Center. Główne arterie to: droga krajowa nr 92, autostrada A2 i 10 dróg wojewódzkich.