Inwestycje zrealizowane

Inwestycje zrealizowane

W roku 2021 zrealizowaliśmy 2  budynki jednorodzinne dwulokalowe o powierzchni użytkowej ponad 110m2 dla każdego lokalu w Tarnowie Podgórnym przy ul. Zaściankowej

Autor Projektu/Nadzór: Buwoz sp. z o.o.

Deweloper: Buwoz sp. z o.o.

W latach 2017-2020 zrealizowaliśmy 4  budynki jednorodzinne dwulokalowe o powierzchni użytkowej ponad 100m2 dla każdego lokalu w Kobylnikach gm. Rokietnica.

Budynki wyróżniały się na tle konkurencji faktem, iż dzięki zastosowaniu dachu kopertowego kondygnacja na piętrze nie posiada “skosów” co znacząco poprawia funkcjonalność tej przestrzeni i “ustawność” pomieszczeń.

Poza tym prosta i estetyczna bryła budynku i zastosowana kolorystyka cieszy się dużą popularnością.

Projekt naszego autorstwa poprzedzony był wnikliwą analiza potrzeb klientów do których produkt miał trafić w konfrontacji z ofertą konkurencyjną na rynku.

W latach 2015-2017 zrealizowaliśmy 3 niezależne budynki jednorodzinne o powierzchni użytkowej równej 100m2 każdy w okolicach Szamotuł (30km na północ od Poznania).

Projekty naszego autorstwa cieszyły się niesłychanym powodzeniem ponieważ były to bardzo funkcjonalne przestrzenie z ograniczonymi do minimum powierzchniami na komunikację idealne dla 4-6 osobowych rodzin.

Z powodów obiektywnych w kolejnych latach przenieśliśmy naszą działalność deweloperską bliżej Poznania.